سیسکو

سیسکو

شرکت سیسکو تولید کننده و عرضه کننده تجهیزات شبکه جهت شبکه های محلی، گسترده و مراکز داده میباشد و سهم بالای 50 درصدی بازار را به خود اختصاص داده است.

شرکت آریانا با سابقه ای طولانی و با تکیه بر توان متخصصین خود در در حوزه بازرگانی خارجی و همچنین تیم فنی با تجربه، ارائه کننده محصولات و خدمات این شرکت در کشور بوده و آمادگی اجرای پروژه های در مقیاس ملی را در کشور دارد.

محصولات شرکت سیسکو در دو رده اصلی Routing و Switching میباشد و کارائی بسیار بالای این دو رده محصول باعث قرارگیری بعنوان انتخاب اول محصولات این شرکت در بین متخصصین و کاربران گردیده است.

محبوبیت بسیار بالای استفاده از محصولات شرکت سیسکو منجر به روی آوری تعداد زیادی از کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات در کشور به کسب تخصص در راه اندازی محصولات شرکت سیسکو گردیده است.

شرکت آریانا نیز از بدو تاسیس همواره سعی نموده با تکیه بر توان تیم متخصص خود، راه کارهای مورد نیاز مشتریان را منطبق بر استاندارد های شرکت سیسکو ارائه نماید.

بزرگترین چالشی که  اکثر شرکت ها در بکارگیری محصولات شرکت سیسکو دارند، اطمینان از اصالت این محصولات میباشد. متاسفانه بدلیل عدم حضور شرکت سیسکو در بازار کشور، سودجویان عرصه فناوری اطلاعات اقدام به عرضه محصولات مشابه با برند سیسکو در بازار کشور نموده اند که ضربه سنگینی را به مشتریان وارد نموده است. شرکت آریانا سعی نموده با استفاده از امکانات خود در خارج از کشور و برقراری ارتباط مستقیم با عرضه کنندگان مورد اعتماد این محصولات، تجهیزات اصلی، سالم و نو را جهت مشتریان تامین نماید.