اچ پی

اچ پی

شرکت HP عرضه کننده سرورهای حرفه ای جهت استفاده در مراکز داده بوده و یکی از پیشتازان در این حوزه با سهم بازار قابل توجه می باشد.

در کشور محصولات این شرکت به دلیل سهولت دسترسی به خدمات و نیروهای متخصص و همچنین کارایی بالای آنها، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده و محصولات سرور این شرکت را تبدیل به انتخاب اول مشتریان و متخصصین در کشور کرده.

شرکت آریانا نیز از همان ابتدای شروع فعالیت توانسته با برقراری ارتباط خوب و مستقیم با این شرکت، سهم بالایی در پاسخگویی به نیاز مشتریان در کشور داشته باشد.

گستردگی و حجم بالای نیاز به تجهیزات شرکت HP در کشور، منجر به تشویق عرضه کنندگان تجهیزات غیراصل HP به فروش محصولات به مشتریان شده است. مشتریان نیز متاسفانه بدلیل عدم حضور مستقیم شرکت اچ پی در کشور، امکان اصالت سنجی محصولات دریافتی را نداشته و این امر ضربات سنگینی به بدنه فناوری اطلاعات سازمان هایی که از این محصولات غیر اصل استفاده میکنند وارد آورده است.

لذا شرکت آریانا با بهره گیری از ارتباطات مستقیم خود با عرضه کنندگان این محصولات در خارج از کشور، سعی نموده که بر این چالش فائق آید و محصولات مورد نیاز مشتریان را به شکل اصلی و با اجزاء تولید شده توسط سازنده ارائه دهد.